Ücretsiz, Güvenilir ve Kaliteli Danışmanlık: TEAG üyelerinden, yurtdışı eğitim planlarınızı yaparken; doğru ülke, okul ve program seçimi konusunda, herhangi extra bir ücret ödemeden, güvenilir ve yüksek kalite standartlarında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

·        TEAG Uluslararası Agentalar Birliği Üyesi- FELCA Üyesidir: FELCA, dünya eğitim acentaları birliği ve setörde uluslararası kalitenin simgesidir. Dünyanın pek çok kaliteli yurtdışı eğitim danışmanlık kurumu FELCA üyesidir. www.felca.org

·         İndirim ve Promosyonlar: Yabancı Eğitim Kurumlarının, TEAG üyesi olan danışmanlık firmalarına sundukları özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Okulların özel Türkiye indirimleri ve promosyonları için lütfen TEAG üyelerinin internet sitelerini veya ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

·        Türkiye’nin en Köklü Firmaları TEAG üyesidirler: TEAG Üyelerinin Zengiz Program çeşitliği mecuttur. Dil eğitiminden, üniversiteye, au-pairlikten, work and travel’e, staj programlarından, sandwich programlara kadar pek çok farklı program ve ülkeye TEAG üyeleriyle eğitime gidebilirsiniz.

·        TEAG Üyelerinin Deneyimli Danışmanları Bünyelerinde istihdam etmektedirler: Türkiye’nin seçkin yurtdışı eğitim danışmanları TEAG üyesi kurumlardan danışmanlık yapmaktadırlar.

 

·        TEAG Üyeleri tüm Türkiye geneline faaliyet gösteren ofislere sahiptir: Size en yakın TEAG üyesi bir kurumun ofisine gidip işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

·        TEAG Üyeleri Düzenli Okulları Ziyaret Etmektedir.

·        TEAG Üyeleri zengin internet siteleri, dergileri, yurtdışı eğitim el kitapları ve fuarlarıyla öğrenciye en geniş hizmeti sunar.

·        Yurtdışı Eğitim Kurumlarının Türkiye’deki En Güvenilir Temsilcileri TEAG çatısı altındadır: Yurtdışı Eğitim hakkında her türlü bilgiye ulaşmak, okullara kayıtlarınızı güvenilir bir şekilde ulaştırmak, vize işlemlerini eksiksiz yapabilmek, ve oluşabilecek her türlü aksaklıkları çözmek için TEAG üyeleri her zaman hizmetinizdedir.

·        Yurtdışı Öğrenci ve Gençlik İndirim Kartları TEAG üyelerinden elde edebilirsiniz.

·        Yurtdışı Okullarının Türkiye’deki Resmi Temsilcileri TEAG üyeleridir.

·        Tüm Öğrenci , Au-Pair ve Work and Travel Vizelerine en sağlıklı ve güvenilir şekilde hazırlığı ve takibi TEAG üyeleri tarafından yapılır.

·        Uçak Bileti, Konaklama ve Karşılama Hizmetleri TEAG üyeleri tarafından organize edilir: Gideceğiniz ülke, şehir ve okul ile ilgili bilgilendirme hizmeti alabilir, uçak biletinin temini, konaklama ile ilgili ayarlamaların yapılması ve eğer isterseniz, havaalanında karşılanıp, ikamet edeceğiniz yere ulaşımınızın sağlanması konusunda TEAG üyelerinden yardım alabilirsiniz.

·        TEAG Üyeleri Yurtdışında da Yanınızda: Sadece okulun bulunması aşamasında değil, yurtdışındaki konaklamanız sırasında da problem yaşamanızı önleyebilir ya da oluşan problemleri TEAG üyelerinin yardımıyla en kısa sürede çözebilirsiniz.

·        TEAG Üyelerinin Hizmet ve Danışmanlıklarında TEAG Güvencesi: TEAG üyesi bir kurumdan aldığınız hizmetten dolayı sorun yaşamanız durumunda, doğrudan TEAG merkeziyle bağlantıya geçebilirsiniz. TEAG Üyeleri öğrencilerin yaşamış olduğu sıkıntıları veya sorunları inceleyecek ve ilgili üye acentadan öğrencinin şikayetleri konusunda bilgi alacak ve en kısa sürede öğrencinin sorunlarının çözülmesinde yardımcı olacaktır.